SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
897 004 €
(3 238 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
277 m²
Rua Timóteo da Costa, Rio de Janeiro

spalnicaatypical
površina277 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Descubra o privilégio de viver em um dos endereços mais valorizados do Rio! Este espaçoso apartamento na Rua Timóteo da Costa, no coração do Leblon. É...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua Timóteo da Costa, Rio de Janeiro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi