SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
680 982 €
(8 305 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
82 m²
Rua Juquiá, Rio de Janeiro

spalnicaatypical
površina82 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Viva com elegância e praticidade no coração do Leblon, em um condomínio completo, ideal para quem deseja aliar conforto, lazer e acesso fácil a tudo q...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rua Juquiá, Rio de Janeiro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi