SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
299 041 €
(3 692 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
81 m²
AVENIDA PEPE, Rio de Janeiro

spalnicaatypical
površina81 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

(Código: 10953, Avenida Pepe) - Orla. Avenida do Pepê. Maximum! Condomínio de frente para o mar, com portaria finamente decorada e recepção monitorada...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

AVENIDA PEPE, Rio de Janeiro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

JTavares Assessoria Imobiliária

Podobni oglasi