SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
281 952 €
(3 032 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
93 m²
Avenida Nuta James, Rio de Janeiro

spalnicaatypical
površina93 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

(Código: 62873, Avenida Nuta James) - Jardim Oceânico. All. Lindo condomínio novíssimo, com portaria 24h e infraestrutura completa de lazer com piscin...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Avenida Nuta James, Rio de Janeiro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

JTavares Assessoria Imobiliária

Podobni oglasi