SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
153 631 €
(3 012 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
51 m²
Rua da Glória, Rio de Janeiro

spalnicaatypical
površina51 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Do outeiro ao Pão de Açúcar o horizonte carioca aos seus pés. Apartamentos na planta de studio double studios e 1 quarto com infraestrutura de lazer c...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rua da Glória, Rio de Janeiro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

MG IMOVEIS CORRETAGEM E EMPREENDIMENTOS LTDA

Podobni oglasi