SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
71 603 €
(942 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
76 m²
Rua Avaré, Rio de Janeiro

spalnicaatypical
površina76 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Viva o privilégio de morar em um dos condomínios mais desejados de Campo Grande!

Existem imóveis que apenas atendem às necessidades e existem aqueles...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rua Avaré, Rio de Janeiro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

MG IMOVEIS CORRETAGEM E EMPREENDIMENTOS LTDA

Podobni oglasi