SUPA24
43 917 €
(976 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
45 m²
Rua Ivan Serpa, Rio de Janeiro

spalnicaatypical
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

As cidades inteligentes são uma verdadeira evolução no jeito de morar. E esse empreendimento representa esse conceito e o seu momento de vida, com uma...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rua Ivan Serpa, Rio de Janeiro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

BRJimoveis.com.br

Podobni oglasi