SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
709 399 €
(3 619 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
196 m²
Rio de Janeiro

spalnicaatypical
površina196 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

COPACABANA Neste espaçoso apartamento em Copacabana, Rio de Janeiro, você encontrará uma oportunidade única de adquirir um imóvel com um amplo layout...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rio de Janeiro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi