SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
656 470 €
(3 401 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
193 m²
AVENIDA EPITACIO PESSOA, Rio de Janeiro

spalnicaatypical
površina193 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

LAGOA Apartamento exclusivo com vista eterna da Lagoa Rodrigo de Freitas, localizado na nobre região da Lagoa próximo a Fonte da Saudade.
Com 193 met...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

AVENIDA EPITACIO PESSOA, Rio de Janeiro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi