SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
207 444 €
(1 886 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
110 m²
Rio de Janeiro

spalnicaatypical
površina110 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

(Código: 62822, Avenida Vice-Presidente José Alencar ) - Cidade Jardim. Reserva Jardim. Condomínio com infraestrutura completa de lazer com piscinas a...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rio de Janeiro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

JTavares Assessoria Imobiliária

Podobni oglasi