SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
29 735 €
(437 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
68 m²
Rua Conselheiro Ferraz, Rio de Janeiro

spalnicaatypical
površina68 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Localizado no bairro de Lins de Vasconcelos, Rua Conselheiro Ferraz.
Este apartamento de 2 dormitórios amplos e com piso laminado, dependência de empr...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Prijazno do hišnih ljubljenčkovNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rua Conselheiro Ferraz, Rio de Janeiro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Brasil Corretores Associados

Podobni oglasi