SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
768 990 €
(5 870 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
131 m²
RUA ALBERTO DE CAMPOS, Rio de Janeiro

spalnicaatypical
površina131 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

(Código: 56293, Rua Alberto de Campos) - Ipanema, um dos bairros mais charmosos e desejados do Rio de Janeiro. Edifício super bem localizado rodeado p...

Ostalo
Starost oglasa: 19 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

RUA ALBERTO DE CAMPOS, Rio de Janeiro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

JTavares Assessoria Imobiliária

Podobni oglasi