SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
813 060 €
(4 700 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
173 m²
RUA APERANA, Rio de Janeiro

spalnicaatypical
površina173 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

(Código: 377, Rua Aperana) - Leblon. Ótimo apartamento em rua exclusivamente residencial do Leblon. Apartamento super decorado composto de salão em tr...

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA APERANA, Rio de Janeiro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

JTavares Assessoria Imobiliária

Podobni oglasi