SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
570 976 €
(3 440 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
166 m²
Estrada da Gávea, Rio de Janeiro

spalnicaatypical
površina166 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

(Código: 19723, Estrada da Gávea) - Village São Conrado. Excelente condomínio fechado, com total infraestrutura de lazer, quatro quadras de tênis, trê...

Ostalo
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Estrada da Gávea, Rio de Janeiro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

JTavares Assessoria Imobiliária

Podobni oglasi