SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
536 371 €
(2 472 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
217 m²
ESTRADA DA GAVEA, Rio de Janeiro

spalnicaatypical
površina217 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

(Código: 23321, Estrada da Gávea) - Village São Conrado. Excelente condomínio, com total infraestrutura de lazer, com quadras de tênis, polivalentes, ...

Ostalo
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

ESTRADA DA GAVEA, Rio de Janeiro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

JTavares Assessoria Imobiliária

Podobni oglasi