SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
491 703 €
(5 069 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
97 m²
AVENIDA PEPE, Rio de Janeiro

spalnicaatypical
površina97 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento com 3 quartos, 97 m² e vista mar

O Signature Praia do Pepê oferece uma experiência residencial de luxo com foco em lazer e bem-estar, ...

Ostalo
Starost oglasa: 23 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

AVENIDA PEPE, Rio de Janeiro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

SYMS Real State

Podobni oglasi