SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
150 191 €
(1 832 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
82 m²
RUA CARVALHO ALVIM, Rio de Janeiro

spalnicaatypical
površina82 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Empreendimento moderno a 900 metros da estação Uruguai, o Carvalho Alvim 211 é exclusivo de apenas 11 unidades na Tijuca, com diversas opções de plant...

Ostalo
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

RUA CARVALHO ALVIM, Rio de Janeiro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

BRJimoveis.com.br

Podobni oglasi