SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
83 441 €
(1 636 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
51 m²
Rua Zélio Valverde, Rio de Janeiro

spalnicaatypical
površina51 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamentos a venda no Recreio com opções de 1, 2 e 3 quartos, suíte e lazer completo. Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a alteração sem avi...

Ostalo
Starost oglasa: 26 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rua Zélio Valverde, Rio de Janeiro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

BRJimoveis.com.br

Podobni oglasi