SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 404 484 €
(4 502 € / m²)
Prodaja
6+
2+
312 m²
Avenida do Pepê, Rio de Janeiro

spalnica6+
površina312 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Reformada, com lazer privativo, vista permanente e venda porteira fechadaNo endereço mais desejado da Barra da Tijuca, no coração do Jardim Oceânico, ...

opremljeno
Starost oglasa: 297 dni
Posodobljeno: 41 dni

Lokacija

Avenida do Pepê, Rio de Janeiro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

LISTO+ Imóveis Seletos

Podobni oglasi