SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
837 193 €
(3 055 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
274 m²
São Paulo, Rio das Pedras

spalnicaatypical
površina274 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apresentamos este impressionante apartamento padrão localizado no coração de Sumaré, São Paulo. Com seus 274 m² de área total, este imóvel de venda re...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

São Paulo, Rio das Pedras
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi