SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
38 049 €
(705 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
54 m²
RUA AMAPA, Ribeirão Pires

spalnicaatypical
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento PJ03, localizado no pavimento inferior, voltado para o gramado, oferecendo ótima privacidade. Possui 54m², com 2 quartos, 1 banheiro, sala...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA AMAPA, Ribeirão Pires
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Podobni oglasi