SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
155 708 €
(1 378 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
113 m²
Rua das Pernambucanas, Recife

spalnicaatypical
površina113 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Edf. Champery Graças
Excelente oportunidade para morar em um dos endereços mais desejados das Graças!
113m² muito bem distribuídos
3 quartos, sendo...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rua das Pernambucanas, Recife
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Tânia Maria Alves De Macedo

Podobni oglasi