SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
99 099 €
(1 022 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
97 m²
Rua Aviador Severiano Lins, Recife

spalnicaatypical
površina97 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

apartamento próximo aos colégios Boa Viagem e Santa Maria com área de lazer piscina e salão de festas, guarda-roupas com ármarios em madeira maciça, c...

Ostalo
Starost oglasa: 21 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rua Aviador Severiano Lins, Recife
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi