SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
44 261 €
(1 029 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
43 m²
RUA LEBLON, Praia Grande

spalnicaatypical
površina43 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Pra você que quer um apto pra alugar pra temporada .

Apartamento com um dormitório, sala, cozinha, área de serviço e uma vaga demarcada.

Prédio de 3...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

RUA LEBLON, Praia Grande
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Agência Da Praia Imóveis

Podobni oglasi