SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
74 229 €
(1 326 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
56 m²
Rua Peru, Praia Grande

spalnicaatypical
površina56 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

REALIZE SEU SONHO DE MORAR NO LITORAL COM LAZER E CONFORTO!
Apartamento na Guilhermina Praia Grande/SP
Um dos melhores bairros da Baixada Santista, ...

Ostalo
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rua Peru, Praia Grande
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Agência Da Praia Imóveis

Podobni oglasi