SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
51 250 €
(1 068 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
48 m²
Rua Panamá, Praia Grande

spalnicaatypical
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento com 01 dormitório à venda na Guilhermina, Praia Grande/SP!Excelente investimento, ótimo apartamento para morar, bairro totalmente residenc...

Ostalo
Starost oglasa: 18 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rua Panamá, Praia Grande
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Litoral Palace Imóveis

Podobni oglasi