SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
375 788 €
(1 232 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
305 m²
RUA ITAPEMA, Porto Belo

spalnicaatypical
površina305 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Esse belíssimo apartamento,

encontra-se em Meia Praia - Itapema, um bairro com fácil acesso à praia e à serviços comerciais como: farmácias, restaur...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

RUA ITAPEMA, Porto Belo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi