SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
145 240 €
(2 504 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
58 m²
RUA ITAPEMA, Porto Belo

spalnicaatypical
površina58 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Conheça este apartamento padrão à venda em Itapema, na região da Meia Praia. Localizado no Privilège Residence, este imóvel de 58 m² possui 2 quartos ...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

RUA ITAPEMA, Porto Belo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi