SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
116 188 €
(1 660 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
70 m²
RUA ITAPEMA, Porto Belo

spalnicaatypical
površina70 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Esse deslumbrante e aconchegante apartamento, encontra-se no P. Blue Residence, que, além de possuir uma área de lazer completa, com: piscina, academi...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

RUA ITAPEMA, Porto Belo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi