SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
256 319 €
(1 349 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
190 m²
RUA FRANCISCO RIBAS, Ponta Grossa

spalnicaatypical
površina190 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Belíssima cobertura à venda, no Edifício Evolution Tower. Que além de oferecer localização privilegiada, no Centro da cidade, próximo à serviços de co...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

RUA FRANCISCO RIBAS, Ponta Grossa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi