SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
141 822 €
(1 058 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
134 m²
Rua General Carneiro, Ponta Grossa

spalnicaatypical
površina134 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

APARTAMENTO À VENDA - Edifício Palazzo Ferrara

SOBRE O IMÓVEL:
- 03 Dormitórios, sendo 01 suíte;

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rua General Carneiro, Ponta Grossa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi