SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
117 744 €
(760 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
155 m²
Rua Coronel Dulcídio, Ponta Grossa

spalnicaatypical
površina155 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Belíssimo e espaçoso apartamento, no Edifício Leonardo Da Vinci. Que, além de possuir localização privilegiada, próximo a Catedral de Ponta Grossa, cl...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua Coronel Dulcídio, Ponta Grossa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi