SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
495 412 €
(1 453 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
341 m²
Rua Doutor Paula Xavier, Ponta Grossa

spalnicaatypical
površina341 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

PALAZZO MASINI - TORRE FIRENZE

Belíssimo apartamento, revolucionando o conceito de morar bem.
- um apartamento por andar;
- 4 suítes;

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rua Doutor Paula Xavier, Ponta Grossa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi