SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
427 055 €
(1 037 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
412 m²
Rua Augusto Ribas, Ponta Grossa

spalnicaatypical
površina412 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

EDIFÍCIO CÂNDIDO PORTINARI
Apartamento de alto padrão, com fino acabamento, sendo apenas 1 unidade por andar, contendo 03 amplas suítes (sendo 01 más...

Ostalo
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rua Augusto Ribas, Ponta Grossa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi