SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
425 346 €
(2 148 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
198 m²
RUA VENEZUELA, Ponta Grossa

spalnicaatypical
površina198 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Esta é a definição de moradia de luxo. Apresentamos um apartamento decorado e mobiliado, pronto para uma vida de requinte no Soho Jardins Residence, o...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorLočena kuhinjaKuhinjski aparatiLeseni podVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaModeren slogOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA VENEZUELA, Ponta Grossa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi