SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
54 497 €
(1 135 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
48 m²
Rua Marquês do Paraná, Ponta Grossa

spalnicaatypical
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento mobilíado localizado no 1º andar de prédio com elevador, conta com:
-Churrasqueira e amplo garden de 18m²;
-2 quartos, um com guarda-roup...

Ostalo
Starost oglasa: 23 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rua Marquês do Paraná, Ponta Grossa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi