SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
90 555 €
(1 372 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
66 m²
Rua Poanópolis, Poá

spalnicaatypical
površina66 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Valor: R$ 530.000 (quinhentos e trinta mil reais)

Empreendimento novo, construído em 2024, com arquitetura moderna, alto padrão de acabamento e excel...

Ostalo
Starost oglasa: 23 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rua Poanópolis, Poá
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Aprova Casa Imóveis

Podobni oglasi