SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
484 306 €
(3 459 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
140 m²
Penha

spalnicaatypical
površina140 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento Vista Mar à venda em Penha - 3 Suítes, 2 Vagas

O apartamento oferece:

- 03 Suítes

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Penha
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi