Seznam ponudb
19
19
19
150 196 €
(2 086 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
72 m²
Penha
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
atypical
površina
72 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
HAV - Localizado na Rodovia Paulo Stuart Wright, Nº 135 - Centro, Penha/SC
Aproximadamente 600 metros do mar
Área Util: 72m² a 184m²
ITENS EMPREEN...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
tip stavbe:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Starost oglasa:
21 dni
Posodobljeno:
3 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Penha
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.