SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
97 066 €
(1 213 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
80 m²
RUA NELSON PERINI, Paulínia

spalnicaatypical
površina80 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento à venda no Condomínio Brisa da Mata, com localização privilegiada e fácil acesso às rodovias Anhanguera e Zeferino Vaz, garantindo pratici...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

RUA NELSON PERINI, Paulínia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Podobni oglasi