SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
95 870 €
(1 198 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
80 m²
Rua Nelson Perini, Paulínia

spalnicaatypical
površina80 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento com 3 Dormitórios (1 Suíte) ? Conforto e Excelente Iluminação Natural

3 dormitórios, sendo 1 suíte

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua Nelson Perini, Paulínia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Podobni oglasi