SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
51 735 €
(1 056 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
49 m²
Rua Amapá, Paulínia

spalnicaatypical
površina49 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento para locação no Residencial Padovani, localizado na cidade de Paulínia/SP, ideal para quem busca conforto, praticidade e uma excelente loc...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rua Amapá, Paulínia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi