SUPA24
510 792 €
(2 761 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
185 m²
Rua João Oxisque, Osasco

spalnicaatypical
površina185 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento cobertura duplex novo com 3 suítes, 3 banheiros, um lavabo no primeiro piso, sala 2 ambientes com sacada, cozinha, área de serviços, 3 vag...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rua João Oxisque, Osasco
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi