SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
269 751 €
(2 387 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
113 m²
AVENIDA RIO BRANCO, Nova Lima

spalnicaatypical
površina113 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Descubra o refúgio perfeito em Vila da Serra, Nova Lima, MG! Este apartamento de 113m², impecavelmente localizado na R. Gonzalez Pecotche no condomíni...

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

AVENIDA RIO BRANCO, Nova Lima
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

RE/MAX CLASS

Podobni oglasi