SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
242 647 €
(1 444 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
168 m²
RUA RAIMUNDO CORREIA, Nova Iguaçu

spalnicaatypical
površina168 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

(Código: 59495, Rua Raimundo Correia) - Copacabana. Edifício com portaria 24 horas, próximo ao metrô e a um vasto comercio local. Apartamento claro e ...

Ostalo
Starost oglasa: 25 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA RAIMUNDO CORREIA, Nova Iguaçu
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

JTavares Assessoria Imobiliária

Podobni oglasi