SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
162 158 €
(1 655 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
98 m²
Rua Visconde do Rio Branco, Niterói

spalnicaatypical
površina98 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

UNIÃO IMÓVEIS NITERÓI VENDE!!!

Belíssimo apartamento amplo em andar baixo, sol da manhã e absolutamente indevassável e silencioso.

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rua Visconde do Rio Branco, Niterói
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

União Imóveis Niterói LTDA

Podobni oglasi