SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
134 833 €
(1 450 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
93 m²
Rua Doutor Sardinha, Niterói

spalnicaatypical
površina93 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Viva com conforto e lazer completo em Santa Rosa!
Villa Catalunya 3 Quartos | Niterói
Se você busca um apartamento moderno, bem localizado e com es...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rua Doutor Sardinha, Niterói
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

SPIN Inovações Imobiliárias

Podobni oglasi