SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
86 497 €
(1 169 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
74 m²
Rua Comendador Queiroz, Niterói

spalnicaatypical
površina74 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apresentamos este encantador apartamento localizado no bairro tradicional de Icaraí, à meia quadra da Praia e numa rua excepcional. Com uma área total...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rua Comendador Queiroz, Niterói
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi