SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
42 706 €
(1 017 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
42 m²
RUA EUZEBIO DE QUEIROS, Niterói

spalnicaatypical
površina42 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Juntinho aos Hospitais Icaraí e Antônio Pedro e próximo a Ponte Rio Niterói. Este apartamento é de frente com vista livre composto de sala 1 quarto ba...

Ostalo
Starost oglasa: 22 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

RUA EUZEBIO DE QUEIROS, Niterói
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi