SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
110 908 €
(1 540 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
72 m²
Nazaré Paulista

spalnicaatypical
površina72 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Residencial à venda no Bairro Vila Leonor, Guarulhos/SP. Apartamento com posição de fundo, área privativa de 72,00m², 3 dormitórios (1 suíte), 2 salas...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Nazaré Paulista
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

CITY BROKERS IMOVEIS

Podobni oglasi